Курси HR онлайн безкоштовно: старт для початківців

Анна вважає своїм покликанням розкриття талантів людей та примноження цінності професії HR. Поза роботою — понад 25 років займається музикою. Цей курс — ідеальний старт для HR-початківців і джерело натхнення для тих, хто вже працює в професії. Щоб не було відлуння та сторонніх шумів, використовуйте гарнітуру або мікрофон з навушниками. Зібрали поради, як поводитися на співбесіді в онлайні, а також що ще перевірити, перш ніж приймати офер. Починайте з нового досвіду — розкажіть, чим ви займалися останнім часом. Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Роль IT-рекрутера

Спробуймо розібратися, хто такі рекрутери і чим вони займаються; як відрізнити класного спеціаліста від посереднього; що необхідно для входу в ІТ-рекрутинг і скільки там заробляють. Як боряться зі своїм путіним громадяни росії з adapty? Ані донатів, ані широкої інформаційної кампанії проти диктаторського режиму, який вони виплекали за останні 20+ років.

Влучно підбираємо кандидатів

А потім реєструються на різних платформах, не вказуючи справжнє ім’я. А взагалі конкретно в даному випадку копірайтер писав зі слів рекрутерів. «Стаття» однобока бо висвітлює тільки позитивну сторону. Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами. Будьте в курсі акцій, новин і найближчих курсів!

Роль IT-рекрутера

Мотивація та корпоративна культура, як інструменти залучення та утримання співробітника. Job-offer, контр-оффер, робота з запереченнями. Курс збудований з урахуванням реальних вимог iT компаній. Ми не просто вчимо, talent acquisition specialist ми випускаємо майбутніх айтішників. Зберегти моє ім’я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів. Знання хайпових технологій і трендів розробки – AI, ML, BigData, Microservices, і т.п.

Не чекай на групу – почни навчання вже зараз!

Як ви шукаєте рішення для завдання, порівнюєте варіанти та вибираєте оптимальний. Краще знайти кілька альтернативних рішень. Озвучте їх на співбесіді, проаналізуйте та виберіть один. Приходьте на безкоштовне вступне заняття й отримайте всю інформацію від практикуючого тренера. Також на заході ти дізнаєшся методи пошуку джерел заробітку на фрілансі.

Роль IT-рекрутера

Завдяки такій різноманітності позицій у роботі, рекрутер краще розуміє потреби бізнесу, цикл створення продукту й може впливати на процес найму. Він також бере активну участь у поліпшенні рекрутмент-процесу. Ще з відмінностей я б виділила непередбачуваність.

Як зрозуміти, що прийшов час змінювати сферу діяльності та стати ІТ-рекрутером?

Якщо ви більше цікавитесь аналітикою, стратегічним плануванням та організаційними завданнями, HR може бути кращим вибором для вас. Але обидві професії мають свої вимоги та виклики, тому важливо зважити на свої сильні та слабкі сторони та прийняти рішення. Ваш бренд роботодавця має вирішальне значення для стратегії найму. 72% лідерів у галузі підбору персоналу у всьому світі згодні з тим, що сильна ідентичність бренду значно впливає на найм. Такі компанії, як Facebook, Disney і Tesla, це більше, ніж просто корпоративні гіганти, що домінують на сьогоднішньому ринку.

  • Під кожен рівень спеціаліста технічні співробітники компанії готують завдання (алгоритм), розміщують його на live coding сервісі (наприклад, Codeinterview або CodePen) та відправляють кандидату.
  • Здатний одночасно закривати кілька вакансій.
  • Такому рекрутеру потрібно відшукати безліч ярмарків і конференцій на тему геймдева, знайти майданчики, де розміщуються такі вакансії, зрозуміти їхню специфіку.
  • Складіть список із 3–5 сильних сторін і обміркуйте, як ви застосовували в роботі кожну з них на практиці.
  • Знає як бути ефективним в умовах мультизадачності та як правильно розставляти пріоритети в процесах.
  • Цей курс я хотіла б порекомендувати всім, хто хоче стати рекрутером чи ейчаром, але не знає, з чого почати.

Розповість, як створити та підтримувати сімейну атмосферу, інтергувати корпоративні цінності та вирішити стратегічні завдання, які стоять перед HR. Рекрутер — це перша людина в компанії, з яким знайомиться новий співробітник. Можна сказати, що рекрутер — амбасадор бренду роботодавця, тому він має відповідати цінностям та місії компанії.

Підбір вакансій для кандидатів

В IT рекрутер завжди готовий до того, що сьогодні він шукає Java-програмістів, а завтра вже Unity-розробників, які створюють ігри. Вона про розуміння індустрії й бізнесу в цілому, про продаж та презентацію, про навички оцінювання і про те, що всіх потрібно «договорити» — і менеджерів, які наймають, і кандидата. Ділимося знаннями та досвідом https://wizardsdev.com/ з ком’юніті ІТ-рекрутерів та сорсерів у наших соціальних мережах, на наших івентах та курсах в EvoTalents.School. Ми хочемо, щоб кожна компанія знайшла “своїх” спеціалістів. На початку співпраці ми збираємо та аналізуємо максимум інформації про вас. Так ми підбираємо кандидатів, які ідеально підходять вашій корпоративній культурі.

Роль IT-рекрутера

Прочитати тематичну літературу, підписатися на сторінки лідерів думок у сфері. Але це довгий шлях, а динаміка IT-індустрії не дає часу на розгойдування. Якщо відкривається проєкт із новими технологіями, відразу потрібно починати пошук. В українських вишах немає факультетів, де можна здобути спеціальність «Рекрутер». Але якщо ви мрієте про цю професію, то можете обирати напрями, що стануть непоганою базою для майбутньої кар’єри.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *